KONST / Litografier / Färglitografi 11709008
nr 1170 9008
Michel Delacroix
(f. 1933), Frankrike
Färglitografi, Signerad och numrerad 33/150, stadsbild, bladets mått: 56x76
Michel Delacroix, fransk målare född 1933.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:39:11
800 kr
1.000 kr
19 mar